نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان حاصل فرمایید.
بله قطعا، شما می توانید در ۲۴ ساعت شبانه روز و در 7 روز هفته سفارش خود را ثبت کنید. رسیدگی و پردازش سفارش‏‌هایی که در ساعت‏‌های غیرکاری از ساعت 2:30 بعد از ظهر تا 7:30 صبح روز بعد ثبت می‌‏شوند، در اولین ساعت‌‏های کاری روز بعد طبق اولویت ساعت خرید ثبت و ارسال خواهند گردید.
بله در پنل کاربری امکان ثبت چندین آدرس متنوع وجود دارد و به راحتی می توانید خرید خود را انجام داده و به آدرسی که مد نظر شماست کالا ارسال شود.
در ابتدا هایپر باما با ارسال پیامک‏، خرید موفق به شما اعلام می‏‌ نماید که خرید شما موفقیت آمیز بوده سپس ادامه پیگیری را بعد از خرید کالا، از بخش پنل کاربری خود انجام دهید. بدین صورت که با دریافت کد رهگیری خرید که در پنل کاربری تان موجود می باشد مسیر و موقعیت بسته ارسالی را می توانید دنبال کنید.
بله چرا که نه، در سفارشات تلفنی پس از دریافت درخواست خرید شما و اطلاعات واریز وجه کالای شما فاکتور و ارسال خواهد گردید.
بله قطعا، و این یکی از امتیازات مجموعه هایپر باما می باشد. شما می توانید در ساعات اداری از طریق خطوط ارتباطی ثابت شرکت و همچنین اینستاگرام با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید. کارشناسان ما نهایت سعی خود را دارند تا بهترین محصول را به شما توصیه و معرفی کنند تا با هزینه کمتر خرید بهتری داشته باشید.
کالاهایی با وضعیت موجود در انبار موجود و قابل سفارش هستند اما به دلیل فروش تلفنی این اتفاق امکان پذیر می باشد ولی کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت و جهت تعویض و یا برگشت پول هماهنگی های لازم را بعمل خواهند آورد.
همه کالاهای ارایه شده اورجینال و پلمپ می باشد و به هیچ وجه کالای غیر اصلی، تقلبی (Fake) عرضه نمی شود.