درباره ما

   شرکت سروستان کشاورز با شماره ثبت    در مورخه     اداره ثبت اسناد املاک استان فارس به ثبت رسید به نشانی               با پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن آن فعالیت خود را با فروش آنلاین نهاده های کشاورزی در فضای مجازی شروع نموده ایم. و در صدد ارتقا وتوسعه فروشگاه 

   شرکت سروستان کشاورز کاملا مستقل و وابسته به هیچ نهاد و یا ارگانی نمی باشد.

   با توجه به پیشرفت تکنولوژی حتی در دورترین روستاهای کشور عزیزمان، دیگر خرید و فروش سنتی مقرون به صرفه نمی باشد چون شما می توانید با کمک اینترنت در کمترین زمان ممکن، بیشترین اطلاعات را بدست آورده و در کنار مقایسه آنها، بهترین خرید را انجام دهید، بدون صرف انرژی و اتلاف وقت برای خود، ایجاد آلودگی و ترافیک برای شهر و استهلاک برای خودرو!!! فروشگاه هایپر باما در راستای توسعه اهداف خود، در کنار تیمی مجرب، متشکل از افراد کارآزموده در زمینه های کشاورزی، بازرگانی، کامپیوتر و گرافیک، تمام تلاش خود را می نماید تا با بهترین شکل ممکن، زمینه فروش محصولاتی با کیفیت را بصورت آنلاین فراهم نموده و همچنین جهت رضایت کاربران خود، با ایجاد بخش مشاوره رایگان، سعی بر انتخاب دقیق محصول و کاهش هزینه های مشتریان عزیز خود نموده است.

   بی شک خرید آنلاین یکی از مهمترین عوامل کاهش شدید هزینه ها، انرژی و استهلاک می باشد.

   ضمنا کشاورزی آنلاین به پاس خرید شما ارسال خریدهای بالای 500000 هزار تومان را بصورت رایگان در نظر گرفته است.

   لطفا در صورت داشتن هرگونه نظر و پیشنهادی با ما تماس بگیرید زیرا ما برای پیشرفت به کمک شما نیاز داریم و هیچگاه تمامی ایده های خوب به ذهن ما نخواهد رسید.

نظرات